ÁRAK

Futószár
3800 Ft
Kezdő lovasok oktatása futószáron az első lóra üléstől az önálló lovaglásig. Egyensúlyfejlesztés és a helyes ülés elsajátítása lépésben, ügetésben, vágtában. Kezdő lovasainkat nem nyeregben kezdjük oktatni a még jobb és biztosabb lovas ülés kialakítása végett, hanem voltizs hevederes, nyereg nélküli módszerrel.
Osztály
6000 Ft
Önálló lovaglás osztályban, kezdő és haladó szinten. Lovardai lovaglás mindhárom jármódban. Lovardai alakzatok és idomító gyakorlatok lovaglása. Kisebb akadályok ugratása és cavaletti munka. A lovardai szabályok elsajátítása. Maximum 4 fő.
Egyéni
8000 Ft
Egyéni lovas oktatás személyre szabott edzésmódszerrel. Elsősorban haladó lovasoknak ajánlott.
Tereplovaglás
60 perc - től
6000 Ft
A környék változatos tájain akár több órás lovaglás is lehetséges. Gödöllői dombságon keresztül égészen fel lehet lovagolni Szada, Erdőkertes, Veresegyház erdős részeire is. 1 óra - 5000 Ft, 2 óra - 9000 Ft.
Csoportos
10000 Ft
Nagylétszámú gyermekcsoportok (óvodai, kisiskolás közösségek) részére egy lóval és egy oktatóval. Igény szerint kiszállással (az ár a lószállítás költségét nem tartalmazza).
Nyilt nap

INGYENES
Megbeszélés szerint lehetőséget biztosítunk az érdeklődők számára a lovaglás kipróbálására, az edzőkkel való ismerkedésre. Egyszeri alkalom, mely ingyenes.