EDZŐK

Edzőink több évtizedes tapasztalattal és lovasedzői képesítéssel rendelkeznek, és a legismertebb lovas szakágakat képviselik: díjugratás, western lovaglás, dílovaglás.  A lovaglás tanulását, a futószáras oktatást 7 éves kortól ajánljuk, mivel a lovagláshoz elengedhetetlen a megfelelő fizikai és szellemi fejlettség, a figyelem és önfegyelem. A 7 év alatti gyerekeknek póni lovaglást, illetve nagy lovon sétálást, tornázást, továbbá a lóval, mozgással való ismerkedést ajánljuk, az itt töltött idő kellemes eltöltésével. A nagyobbak futószáras, iskolarendszerű "osztály" illetve egyéni oktatáson vehetnek részt. A gyerekek nemcsak gyakorlati, hanem elméleti ismereteket is szereznek: tanítjuk a lovak viselkedését, a velük való helyes bánásmódot és a lovasfelszerelések megfelelő használatát.

Tibor Anita
Több mint 20 éves lovas tapasztalatával egyik alapítója a lovasiskolának. Jó pedagógiai érzékkel, rövid idő alatt megszeretteti a gyerekekkel a lovaglás szépségeit. Nem csak a hagyományos (angol) lovaglásban jártas, hanem western stílusban is eredményesen versenyzett.
Dienes Virág
Több mint 10 éves lovas tapasztalattal rendelkező lovasedző. A közelmúltban lett a Palomino csapat tagja. Több éve vesz részt a magyar hagyományokat bemutató lovas rendezvényeken, versenyeken. Több ízben is nagy sikert és győzelmet aratott - nő létére - ezeken a lovas versenyeken.
Parsch Péter
A lovasiskola egyik alapítója. Több mint 30 éve lovagol, 15 éve rendszeresen versenyez díjugratás versenyszámban. Nagy hangsúlyt helyez a klasszikus lovaglás alapjainak elsajátítására illetve a biztonságos és helyes lovas ülés megszerzésére.